Ostatnie informacje z tej strony.

Z przykrością informuję,że 31 stycznia 2018 platforma blog.pl zostanie zamknięty.

Onet pozbywa się wszystkich blogów, a więc naszego też.

Nie wiem jak to będzie dalej. Jeżeli ,,ktoś” ma jakiś pomysł i zechciałby pomóc w utworzeniu nowej strony, to bardzo proszę.

1.Wczoraj razem z naszą radną Krysią Mańkowską byłyśmy na  na spotkaniu z burmistrzem i nadleśniczymi z Olsztyna i Wipsowa w sprawie niszczenia dróg gminnych i powiatowych przez przewoźników. Ponieważ droga w tzw. Kaplitynach Śrdkowych nieustannie jest niszczona , nasza Radna stanowczo domagała się jej naprawy. Tym bardziej ,że ona najlepiej wie ,ile trzeba było się nachodzić, nauzasadniać , naprosić, aby budowę  tej drogi włożyć do budżetu gminy na 2018 rok. Wprawdzie będzie to I etap, ale trzeba od czegoś zacząć. Będzie dobrze. Kiedyś.

2. Jest przetarty szlak na utwardzenie drogi leśnej Kaplityny -Sapunki, zobaczymy, ale wiem chociaż z kim rozmawiać.

3. Ponieważ Gmina Barczewo otrzymała kasę na nasz Anielski Plac Zabaw w Kaplitynach, został ogłoszony przetarg na sprzęt i montowanie. Tu będzie potrzebny duży czyn społeczny, ale liczę, że mnie nie zawiedziecie. Będzie to bardzo, bardzo późna wiosna, po prostu musimy zdążyć przed  Świętem Wioski Sosnowych Aniołów-czyli naszym Świętem.

A to wypada w ostatnią sobotę  tzn. - 30 czerwca 2018 !

Byłoby dobrze, gdyby termin pasował wszystkim, ale jeśli ktoś będzie miał inne plany, to trudno. Zbierajcie pomysły, bo w tym roku musi być wyjątkowo!

3. Podatki w tym roku otrzymacie pocztą, bo ja wyjeżdżam na miesiąc i będę niedostępna, ale zbierać podatki oczywiście zwyczajowo będę, bo znowu musimy zbierać na D.J. Mamy scenę, liczę, że wiosną powstanie zadaszenie i …tylko świętować.

Każda rodzina wpłacająca u mnie podatek-do 15 marca 2018 ( oprócz dofinansowania wiejskiej imprezki) otrzyma ode mnie 2 niespodzianki.

4. Teraz wyjeżdżam na miesiąc. Dbajcie proszę o naszą zieloną wioseczkę !

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>