WOŚP – już po raz 26 !

Oczywiście jestem też zaangażowana w WOŚP, którą współorganizuję w Skarbcu Kultury Europejskiej w Barczewie .

Jeżeli macie chęci i możliwości to serdecznie proszę o wsparcie. Zajmuję się kawiarenką i loterią fantową, więc cokolwiek macie do ofiarowania to z góry dziękuję. Mogą to być drobiazgi lub większe rzeczy, które nie są Wam potrzebne, a mogą przydać się innym np. dostałaś prezent od nielubianej teściowe- oddajesz, dostałaś prezent od synowej, która nie zna Twojego gustu – oddajesz. A może coś kiedyś wylsowałaś, otrzymałaś, kupiłaś i chcesz się pozbyć? Może chcesz zrobić miejsce na coś modniejszego ?  Mogą być książki, kosmetyki, ścierki, breloczki, szklanki, płyty, grzybki w słoikach oczywiście itp i itd.

Drobiazgi mniejsze i większe z Kaplityn zbiera Bogusia Warcaba – 504 106 807

Możecie upiec ciasto, kupić grzańca i przede wszystkim przyjedżajcie w sobotę od 14 do 20, a w niedzielę od 11 do 14. Szczegóły napiszę wkróce.

Ten wpis został opublikowany w kategorii integracja mieszkańców, wioska i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>