Dobro wraca !

Przede wszystkim dziękuję Monice Czapskiej za zorganizowanie przedświątecznąj  zbiórki   rzeczy dla małych dzieci w swoim zakładzie pracy. Wiele rzeczy było nowych, ale były też  używane,   ( ubranka, buciki, zabawki ) ,   wszystko było czyściutkie i  pachnące. Grzesiowi Czapskiemu dziękuję za transport tych darów z Olsztyna do Kaplityn. Przywiózł  te rzeczy tuż przed świętami i złożył wszystko na środku mojego salonu ( było 11 worków ) . Ponieważ ja już traciłam zdrowie i nie mogłam wychodzić na zewnątrz, byłam w lekkiej panice. Nie jestem w stanie posprzątać domu, a tu jeszcze te worki i wtedy pomyślałam, że mąż mnie zabije jeżeli się nie ogarnę.

W ciągu 4 godzin , 6 samotnych matek odebrało dary z mojego salonu !                                Do dzisiaj nie wiem jak to się stało ! Podziękowaniom nie było końca, ale to głównie  zasługa Pani Moniki , której się chciało chcieć !  Szacun wielki !

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>