,,Mija rok, dobry rok z żalem dziś żegnam go…”

Szanowni Mieszkańcy Kaplityn i Sapunek,

przede wszystkim dziękuję za świąteczne życzenia, zwłaszcza za życzenie zdrowia, które  u mnie niemal od miesiąca szwankuje. Wam jak zawsze życzę tego , czego  sobie , a więc – czego nam w życiu brak.

Mieszkańcom Kaplityn Dolnych gratuluję pięknego oświetlenia domeczków. W pozostałych osiedlach naszej zielonej wioseczki zapewne też jest pięknie, ale nie miałam przyjemności oglądać. Cieszę się, ze od dwóch lat nie mam czasu zdjąć swoich czerwonych świecidełek, bo w te święta byłoby u mnie bardzo ubogo…

Mija kolejny rok . Dla niektórych z nas był dobry, niektórzy pożegnali najbliższych. Życie jednak toczy się dalej i ogólnie rzecz biorąc nie było źle.

Cieszę się, że mogę z Wami współpracować, cieszę się , że mi nie przeszkadzcie. Cokolwiek robię dla Was, to jakbym robiła dla siebie, czyli staram się, chociaż Mikołaj tego nie docenił i mimo, że od lata stoją zielone kalosze to nic mi w nich nie zostawił…czyli muszę nadal pracować… , a może włożycie mi do nich troszeczkę zdrowia ?

DSC07718

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>