Będzie Anielski Plac Zabaw w Kaplitynach !

Szanowni Mieszkańcy,

na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Barczewie Burmistrz Nitkowski ( na zdjęciu ) właśnie informuje zebranych, że podpisał umowę z LGD Południowa Warmia na ANIELSKI PLAC ZABAW w KAPLITYNACH. Jest to dobra wiadomość, choć pora roku nie sprzyja pracom terenowym, myślę , że jeżeli nawet sprzęt zostanie zakupiony w tym roku, zostanie przechowany i…wiosną ruszymy z czynem społecznym . Cieszę się , że wkład własny do projektu przekazała Gmina Barczewo ze swojego budżetu , a nasze 4 tysiące przeznaczyliśmy na zielone drogowskazy. Tych drogowskazów jest za mało, mam tego świadomośc, ale pierwsze koty za płoty , przy następnych ,,uwolnionych ”złotówkach będę kontynuowała, bo brakuje jeszcze numerów w Kaplitynach Dolnych ( kierunek Kazia R. ), numery Sapunek, za placem zabaw i te numery, które zgłosiliście, ale było już za późno.

W tzw. Kaplitynach Górnych na jednym słupie są 3 tablice, dwie z nich powinny być umieszczone dalej, ale kasy wystarczyło tylko na jeden słup metalowy. Jednak te dwie tablice można będzie bez problemu zdjąć i przewiesić na 2 niezależne słupki bliżej domostw. Może ktoś ma takie słupki i chciałby być ofiarodawcą , to oczywiście proszę o kontakt. Dziękuję za dobre słowo tym, którzy docenili.

Pozdrawiam.

DSC07714

Ten wpis został opublikowany w kategorii integracja mieszkańców, samorząd, wioska i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>