Kierunkowskazy z numerami domostw.

Z 4 ooo,oo zł , które przenieśliśmy z placu zabaw na ostatnim zebraniu wiejskim ,zostanie zrobiona tablica historyczna naszej zielonej wioski i kierunkowskazy , tzn. 6 tablic strzałkowych na 3 rurach po 170 cm nad ziemią i 80 cm pod ziemią. Kierunkowskazy będą stały w 3 miejscach, oczywiście na terenie gminnym. Przypominam, że nic z funduszu sołeckiego nie może być umieszczone na terenie innym niż gminny.

Mam świadomość, że brakuje jeszcze tablic z numerami w Sapunkach, w tzw.Kaplitynach  Dolnych ( kierunek -Kaziu Rupiński, kierunek Helena Wojnowska, kierunek Lonek Certa), trochę skomplikowane są tzw. Kaplityny Górne ( dziękuję za uwagi Grzesiowi Przybysz ), ale pierwsze koty za płoty i jeżeli tablice zamówione będą o.k. i będą dobrze wyglądały , to w przyszłym roku będziemy dalej uzupełniać , aby wszyscy byli zadowoleni. Jeżeli ktoś będzie chciał we własnym zakresie ustawić numer swojego domu gdzieś na skrzyżowaniu dróg, to oczywiście służę pomocą.

WAŻNE : nazwy Kaplityny Górne, Dolne i Środkowe są to nazwy umowne. Utworzone dla lepszej orientacji przestrzennej. Myślę, że za jakiś czas, te nazwy uprawomocnimy Uchwałą Rady Miejskiej w Barczewie i staną się one nazwami własnymi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>